Jestes tutaj: Home » TEATR » Newsy » Teatr Telewizji ponownie na żywo

Teatr Telewizji ponownie na żywo

Po wielkim sukcesie jaki odniosła „Boska” Teatru Polonia, Teatr Telewizji powraca z nowym spektaklem transmitowanym na żywo. Tym razem o widzów walczyć będą Wojciech Pszoniak i Piotr Fronczewski w przedstawieniu „Skarpetki, opus 124”.

 

Sztuka francuskiego aktora, reżysera i dramaturga Daniela Colasa opowiada o dwóch aktorach, którzy mający już za sobą chwile sławy próbują powrócić na scenę. Między bohaterami dochodzi do spięć i starć wynikających z bardzo różnych charakterów. Dotychczas spektakl mogli oglądać widzowie Teatru Współczesnego w Warszawie. „Boska” zgromadziła przed ekranami 2,3 mln widzów co stanowi rekord Teatru Telewizji. 27 lutego przekonamy się czy „Skarpetki” pobiją ten rekord. Transmitowanie spektakli na żywo, także za pośrednictwem Internetu jest najnowszym pomysłem na to, jak przywrócić świetność zapomnianemu nieco Teatrowi Telewizji, który przez lata stanowił chlubę Telewizji Polskiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony