Jestes tutaj: Home » SPORT » Królowa jest tylko jedna

Królowa jest tylko jedna

To był nokaut!! Justyna Kowalczyk wręcz zdeklasowała pozostałe rywalki i w wielkim stylu odniosła swoje 21 w karierze, zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata.

Marzenia jednak się spełniają!!! Jeszcze kilka lat temu, nie mieliśmy prawa nawet myśleć, by Polska organizowała zawody Pucharu Świata.Tymczasem przez dwa dni, Szklarska Poręba stała się stolicą biegów narciarskich. Świetnie spisała się publiczność, która gorącym dopingiem,wspierała wszystkie zawodniczki. Nie było by tego wszystkiego gdyby nie ONA…polska królowa nart!!!  Justyna Kowalczyk dla której największym marzeniem było wystartować kiedyś w Polsce, odwdzięczyła się wszystkim, najlepiej jak potrafiła! W pięknym stylu triumfowała na Polanie Jakuszyckiej, wprawiając w ekstazę publiczność na stadionie i miliony telewidzów. Polka była klasą dla siebie, systematycznie zwiększając kilometr po kilometrze, przewagę nad swoja najgroźniejszą rywalką, Marit Bjoergen. Znakomity występ Justyny, został nagrodzony gromkim „sto lat” odśpiewanym przez pijanych ze szczęścia polskich kibiców i odzyskaniem przez Polkę żółtej koszulki liderki całego cyklu Pucharu Świata.
Na 8 startów przed końcem sezonu, Kowalczyk wyprzedza Norweżkę o 14 punktów, co gwarantuje emocje, aż do finałowych zawodów w Falun.Oby z takim zakończeniem, jakiego byliśmy świadkami dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony