Jestes tutaj: Home » SPORT » Justyna Kowalczyk w Polsce

Justyna Kowalczyk w Polsce

Jeszcze 5 lat temu wydawało się to niemożliwe. Jednak kolejne sukcesy naszej biegaczki i rosnące zainteresowanie tym sportem, sprawiły, że po raz pierwszy w historii, zawody Pucharu Świata zagoszczą w naszym kraju.

Biegaczka z Kasiny Wielkiej, może liczyć na ogromny doping i wsparcie kibiców, którzy wykupili wszystkie dostępne wejściówki. Justyna nie ukrywa, że czuje na sobie ogromną presje, ale również deklaruje, że zmagania na Polanie Jakuszyckiej traktuje w tym sezonie priorytetowo. Jej walka o Kryształową Kulę z Marit Bjoergen, elektryzuje cały narciarski świat, a przewaga Norweżki w klasyfikacji generalnej to tylko 12 pkt!!! Panie wystartują dziś w sprincie techniką dowolną, a jutro w biegu na 10 km. stylem klasycznym. Pozostaje nam mieć nadzieje, że zawody w Szklarskiej Porębie na stałe zagoszczą w kalendarzu FIS, no i oczywiście trzymamy mocno kciuki za Justynę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony