Jestes tutaj: Home » SPORT » 16 kolejka PlusLigi – zapowiedź

16 kolejka PlusLigi – zapowiedź

Dopiero co opadły emocje po 15 kolejce fazy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi, a już w najbliższy weekend zostaną rozegrane następne spotkania. Hitami nadchodzącej kolejki z pewnością będą mecze PGE SKRY Bełchatów z Jastrzębskim Węglem oraz ZAKSY Kędzierzyn Koźle z Delectą Bydgoszcz. Oba spotkania zostaną rozegrane już w najbliższą sobotę.

 

Mecz w Bełchatowie będzie stał na bardzo wysokim poziomie, będziemy świadkami wielkiej walki i sportowego zacięcia. Po obu stronach siatki staną zawodnicy światowego formatu, co będzie gwarancją pojedynków na poszczególnych pozycjach: atakujący Mariusz Wlazły i Michał Łasko czy przyjmujący Bartosz Kurek i Michał Kubiak. Nie można zapomnieć o wspaniałych środkowych obu drużyn, Marcin Możdżonek i Daniel Pliński zmierzą się z Holendrem Robem Bontje oraz Amerykaninem Russelem Holmesem.

 

Do Kędzierzyna Koźla zawita sensacja tegorocznych rozgrywek, uplasowana obecnie na 5 miejscu w tabeli, Delecta Bydgoszcz. Trener Piotr Makowski ma szansę powalczyć o 3 punkty z nękaną kontuzjami ZAKSĄ. Największą gwiazdą bydgoskiego zespołu jest wielokrotny reprezentant Francji Stephane Antiga, który będzie rywalizować ze swoimi rodakami. W drużynie przeciwnej występują bowiem atakujący Antonin Rouzier oraz przyjmujący Guillaume Samica. Niewątpliwie są to zawodnicy światowego formatu, więc możemy spodziewać się ciekawego widowiska i zobaczyć kawał dobrej siatkówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 − jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony