Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Whitney Houston nie żyje

Whitney Houston nie żyje

Legendarna artystka została znaleziona martwa w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills w Kaliforni około godziny 15:43 czasu lokalnego (00:43 naszego czasu). O śmierci piosenkarki poinformowała jej rzeczniczka Kristen Foster.

Nie stwierdzono, aby do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Dokładne informacje o przyczynie zgonu będą znane dopiero po wykonaniu sekcji zwłok.

Artystka, znana pod pseudonimem „The Voice” była światową ikoną muzyki pop, soul, R&B. Popularna zwłaszcza w latach 80. i 90. Afrykańskie korzenie w połączeniu z bardzo szeroką skalą oraz mocnym głosem sprawiły, że jej śpiew robił na słuchaczach ogromne wrażenie, a dźwiękowe góry były nie do podrobienia. Sprzedała ponad 170 mln płyt i zdobyła ponad 400 nagród, w tym 6 nagród Grammy. Piosenka „I will always love you” z filmu „The Bodyguard”przez 14 tygodni utrzymywała się na szczycie światowych list przebojów. Była narkomanką. W jednym z wywiadów przyznała, że powodem jej życiowych problemów był związek z Bobbym Brownem. Przeszła dwa programy leczenia odwykowego, w 2005 i 2006 roku.

Zmarła w wieku 48 lat.   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony