Jestes tutaj: Home » FILM » Nowe kino duńskie w Kinie Muza

Nowe kino duńskie w Kinie Muza

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie współczesne kino europejskie szykuje się nie lada gratka. Od poniedziałku 13 lutego kino Muza zaprasza na spotkanie z Nowym Kinem Duńskim. Filmy, jakie zostaną zaprezentowane, są częścią 2. Festiwalu Kultury Skandynawskiej – NORDISK, który odbędzie się w dniach 13.02.2012-10.03.2012.

 

Warto przypomnieć, że festiwal ten jest  odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie, jakim cieszy się kultura krajów skandynawskich w Polsce. O samym festiwalu, a także jego programie w tym roku można przeczyta na stronie www.festiwalnordisk.pl.

 

W ramach festiwalu kino Muza zaprasza na spotkanie ze współczesną kinematografią duńską. Filmy można oglądać od najbliższego poniedziałku do czwartku. Poza tym w piątek organizatorzy zapraszają na serię filmów dokumentalnych, autorami których są młodzi Duńczycy. Wejście na ten pokaz jest bezpłatne. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kino europejskie, są zainteresowani kulturą skandynawską oraz szukają okazji do poszerzenia swoich filmowych horyzontów, przegląd ten jest wart uwagi. Bliższe informacje są dostępne na stronie internetowej kina Muza .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony